Praktyki/ Staż w Dziale HR

Numer referencyjny
1123/2022
Data dodania
10.11.2022
Data ważności
30.12.2022
Rodzaj oferty
Praca stała, Staż, Praktyka płatna, Praktyka bezpłatna
Branża
Administracja
Inne
Psychologia
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
MEDISEPT SP Z OO
Profil firmy

Młodość rządzi się swoimi prawami. Znamy to z autopsji. Każdy z nas był kiedyś młody, a spora część naszego zespołu czuje się takim po dziś dzień ;-). I dlatego doskonale wiemy, z czym musi się mierzyć młody człowiek, wchodząc na rynek pracy. Strach z powodu braku doświadczenia. Lęk z powodu braku wiedzy. Opór na zmiany. Obawa przed nowymi znajomościami i zupełnie inną komunikacją niż dotychczas z rówieśnikami… życie. I tu, pojawiamy się my. Medisept. Firma nieograniczonych możliwości. Szans i ogromnych perspektyw. Organizacja tętniąca wartościami i ceniąca sobie wartości innych. Otwarta na nowe i pełna pozytywnej energii. Szanująca zaangażowanych i chętnych do współpracy. Energicznych i niebojących się używać własnej wewnętrznej mocy i energii w działaniu.

Dane kontaktowe
Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Stawiamy na młodych, którzy są chętni do rozwoju w obszarze HR. Są proaktywni i nie boją się wychodzić z inicjatywą. Wiemy doskonale, że masz mnóstwo ciekawych pomysłów i świeże spojrzenie, dlatego potrzebujemy Cię w naszym zespole i bardzo chętnie oszlifujemy diamentowy potencjał, który w Tobie drzemie. Chcemy Ci powiedzieć, że szukamy właśnie Ciebie, jeśli tych kilka skreślonych tutaj zdań, jest bliska Twojemu młodemu sercu. Jeśli czujesz wewnętrznie, że praca z ludźmi i dla ludzi jest dla Ciebie. Jeśli lubisz się uczyć nowych rzeczy. Chcesz poznawać nowych ludzi. Chcesz być częścią zespołu, który da Ci wsparcie mimo braku Twojego doświadczenia. Lubisz wstawać rano i uśmiechasz się na myśl, o nadchodzącym dniu pełnym wyzwań to znaczy, że nasza firma i nasz zespół HR to miejsce stworzone dla Ciebie. Jeśli masz wykształcenie w zakresie psychologii, socjologii lub pokrewnych obszarach to na pewno wiesz, czym zajmują się działy HR w takich organizacjach jak nasza.

Zakres zadań

Dział Human Resources, czyli Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi to krwiobieg całej organizacji. Głównymi tętnicami i żyłami doprowadzający tlen całej firmie. Tlen w postaci ludzi. A jak wiadomo, firma to ludzie. Więc mamy ręce pełne roboty i kochamy to, co robimy. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy stażysty. Jeśli to, co właśnie przeczytałeś i to, co udało Ci się znaleźć na naszej stronie www oraz w naszych social mediach przemawia do Ciebie, wyślij nam swoje CV.

Oferowane warunki

Proponujemy staż lub praktyki na miejscu, w siedzibie firmy w Lublinie.

Sposób aplikowania

Napisz na hr@medisept.pl .„Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”. Zaiste. Nie pozwól zatem, aby taka szansa przeszła Ci koło nosa. Dołącz do nas już dziś!

Znajdź ofertę