Prace biurowo - administracyjne

Numer referencyjny
781/2022
Data dodania
26.07.2022
Data ważności
26.08.2022
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Cashdirector S.A.

SuperKsięgowa (CashDirector S. A) we współpracy z mBankiem tworzy Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR), do której przystąpiło już ponad 2000 biur rachunkowych. Tworzymy i udostępniamy nowoczesne narzędzia technologiczne pomagające kontrolować i prowadzić biznes naszym Klientom, takie jak autorski system mKsięgowość, mOrganizer,Firmootwieracz.

Dane kontaktowe
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

● Chęć do nauki i rozwoju
● Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
● Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
● Dobra organizacja pracy

Zakres zadań
  • wprowadzanie danych
  • kontakt z klientami
  • kompletowanie dokumentów
Oferowane warunki

● Pracę w prestiżowej, innowacyjnej firmie
● Elastyczne formy zatrudnienia: umowa zlecenie
● Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
● Bardzo przyjazną atmosferę w miłym i zgranym zespole
● Indywidualną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju

Proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@superksiegowa.pl

Znajdź ofertę