Młodszy prawnik (k/m)

Numer referencyjny
77/2023
Data dodania
19.01.2023
Data ważności
17.02.2023
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa, Staż
Branża
Prawo
Miejsce pracy
Lubelskie
Lublin
Nazwa Firmy
Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Kuśpit
Profil firmy

Kancelaria specjalizuje się w bieżącej pomocy prawnej dla przedsiębiorców (opinie prawne, umowy, zmiany korporacyjne) oraz sprawach z zakresu prawa pracy i sporów z ZUS.

Dane kontaktowe
Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Od kandydatów/tek oczekujemy przede wszystkim chęci rozwoju jako prawnik i motywacji do pomocy klientom Kancelarii. Z uwagi na specjalizację Kancelarii pomocne będzie zainteresowanie sprawami biznesowymi i gospodarczymi. W zakresie teoretycznym potrzebna będzie znajomość podstawowych instytucji prawa cywilnego, kodeksu spółek handlowych i procedury cywilnej. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy biurowej oraz w bezpośrednim kontakcie z klientami.

Zakres zadań

Do zadań młodszego prawnika będzie należało m.in. sporządzanie standardowych pism, wniosków do KRS i projektów opinii prawnych. Będzie on również wspierał pozostałych prawników w wykonywaniu zadań (np. wyszukiwanie orzecznictwa sądowego i potrzebnych artykułów prawniczych). W zakres kompetencji młodszego prawnika wchodzi również dbanieo prawidłowy obieg dokumentacji w kancelarii oraz kontakt z klientem.

Oferowane warunki

Oferujemy przyjazne warunki pracy i wsparcie w dalszym rozwoju zawodowym.

Możliwość dopasowania godzin współpracy do obowiązków na uczelni.

Wynagrodzenie uwzględniające zakres współpracy i kompetencje.

Sposób aplikowania

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV i ewentualnie krótkiego listu motywacyjnego na adres e-mail: arkadiuszkuspit@kancelarie.net . W treści maila proszę o uwzględnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”. Skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Znajdź ofertę