Fizjoterapeuta/tka

Numer referencyjny
493/2022
Data dodania
10.05.2022
Data ważności
03.08.2023
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Inne
Miejsce pracy
Wielkopolskie
Nazwa Firmy
IPF medical
Profil firmy

Agencja IPF medical już od kilku lat organizuje zatrudnienie dla polskich fizjoterapeutów, którzy z powodzeniem podejmują pracę we francuskich placówkach medycznych takich jak: centra rehabilitacji, kliniki, szpitale, termy, ośrodki opieki średnio i długoterminowej czy też gabinety prywatne, mieszczących się na terenie całej Francji. Zapewniamy 6-miesięczny proces przygotowania do wyjazdu (nostryfikacja dyplomu + tłumaczenia dokumentów i kurs językowy) całkowicie bezpłatny dla naszych kandydatów i przeprowadzany online. Rozpocznij go już dziś, aby za kilka miesięcy podjąć pracę we Francji!

Dane kontaktowe

Prześlij swoje CV na adres rekrutacja@ipfmedical.pl

Potrzebujesz więcej szczegółowych informacji? Zapraszamy do kontaktu: 503 090 703 katarzyna.khoury@ipfmedical.pl lub 518 739 571 klaudia.kalinowska@ipfmedical.pl lub 539 012 933 anna.szkaradek@ipfmedical.pl Agencja pośrednictwa pracy ul. Piekary 7 61-823 Poznań tel.: (61) 222 37 28 GODZINY OTWARCIA Poniedziałek-Piątek 9:00 – 16:30

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• Wykształcenie kierunkowe: magister fizjoterapii i min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Zakres zadań

• Termy specjalizują się w leczeniu pacjentów ze schorzeniami reumatycznymi, zwyrodnieniami stawów, artrozą, rwą kulszową, nerwobólami, fibromialgią i chronicznymi bólami.
• Zakres zadań: wykonywanie masaży na sucho i masaży pod natryskiem z wodą termalną, prowadzenie ćwiczeń w basenie oraz rehabilitacja oddechowa.
• Czas pracy: praca na pełen etat (35h/tydzień) od poniedziałku do soboty. W zależności od placówki termalnej praca może być wykonywana w systemie jednozmianowym lub dwuzmianowym (zmiana poranna lub popołudniowa).
• Możliwość pracy w ramach dodatkowo płatnych nadgodzin.
• Praca w zespole: w zależności od wielkości placówki termalnej zespoły liczą od 5 do 25 osób (fizjoterapeuci, hydroterapeuci, pielęgniarki).

Oferowane warunki

• Legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy.
• Wynagrodzenie w zależności od placówki: ok. 2450 – 2700 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11 483 – 12 655 zł brutto/miesiąc)
• Bezpłatne zakwaterowanie na terenie placówki termalnej.
• Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

Sposób aplikowania

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Prześlij swoje CV na adres rekrutacja@ipfmedical.pl Potrzebujesz więcej szczegółowych informacji?Zapraszamy do kontaktu: 503 090 703 katarzyna.khoury@ipfmedical.pl lub 518 739 571 klaudia.kalinowska@ipfmedical.pl lub 539 012 933 anna.szkaradek@ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.Znajdź nas na www.facebook.com/ipfmedicalpl/

Znajdź ofertę