Jak przeglądać spam?

1. Otwórz e-mail "Raport o spamie"

Wiadomość z raportem jest wysyłana dwa razy w tygodniu z adresu spam-raport@mailgate1.umcs.pl. Przesyłany e-mail jest generowany automatycznie i nie należy na niego odpowiadać.

Kliknij obrazek, aby powiększyć

2. Kliknij w ikonę koperty, aby przesłać zablokowany e-mail do skrzynki odbiorczej

Po kliknięciu w ikonę koperty, wiadomość zaklasyfikowana jako spam zostanie przesłana na Twoją skrzynkę mailową do katalogu "Odebrane". Tam będziesz mógł ją otworzyć i odpowiedzieć nadawcy.

3. Kliknij w ikonę kosza, aby usunąć spam bez czytania

Po kliknięciu w ikonę kosza, wiadomość zaklasyfikowana jako spam zostanie usunięta. Usuniętej wiadomości nie da się już przywrócić.

Jeżeli chcesz usunąć na raz wszystkie zablokowane wiadomości wyświetlone w raporcie, kliknij w ikonę kosza znajdującą się pod wykazem.

4. Wybierz link "Kliknij TU", aby zobaczyć wszystkie zatrzymane e-maile

Po wybraniu linku zostaniesz przekierowany do strony internetowej z wykazem wszystkich wiadomości zaklasyfikowanych jako spam.

 W nowo otworzonym oknie możesz przeglądać spam, wystarczy kliknąć w tytuł wiadomości, a otworzona zostanie jej zawartość.

Aby przekierować odczytaną wiadomość do skrzynki odbiorczej i móc na nią odpowiedzieć, należy kliknąć w tytuł maila i przycisk "Uwolnij".