Zaproszenie na wykład otwarty online: Krzysztof Pietraszkiewicz - Prezes ZBP "Polskie banki wobec aktualnych i przyszłych wyzwań"

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim wykładzie online Krzysztofa Pietraszkiewicza, Prezesa Związku Banków Polskich pt.: „Polskie banki wobec aktualnych i przyszłych wyzwań”.

Wykład online odbędzie się w czwartek 2 czerwca 2022r. o godz. 13.00.

Czas trwania wykładu: 45 minut + 15 minut sesja pytań i odpowiedzi.

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu:

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w link (należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni oraz adres e-mail).

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić spam lub inne foldery poczty).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.

WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.

CERTYFIKAT: Każdy uczestnik po wykładzie otrzyma maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

 

Zapraszamy! 

    Aktualności

    Data dodania
    25 maja 2022