ZAKŁAD ZASTOSOWAŃ MATEMATYKI

Adres

pl. Marii Curie-Skłodowskiej 1
20-031 Lublin

Kontakt

Kierownik Zakładu prof. dr hab. Jerzy Kozicki Pokój: 607 (VI p., budynek C) Telefon: (81) 537-6228 e-mail:  jerzy.kozicki@umcs.lublin.pl

Opis

 


 Kierownik Zakładu


prof. dr hab. Jerzy Kozicki

Pokój: 607 (VI p., budynek C)
Telefon: (81) 537-6228
e-mail: jerzy.kozicki@umcs.lublin.pl


 Pracownicy


dr Alina Kargol

Pokój: 604 (VI p., budynek C)
Telefon: (81) 537-6283
e-mail: akargol@hektor.umcs.lublin.plalina.kargol@poczta.umcs.lublin.pl


dr Dorota Kępa-Maksymowicz

Pokój: 605 (VI p., budynek C)
Telefon: (81) 537-6161
e-mail: dkepa@hektor.umcs.lublin.pl,dkm@umcs.lublin.pldorota.kepa@poczta.umcs.lublin.pl


prof. dr hab. Tomasz Komorowski

Pokój: 901B (IX p., budynek C)
Telefon: (81) 537-6161
e-mail: komorow@hektor.umcs.lublin.pltomasz.komorowski@umcs.lublin.pl
www: http://hektor.umcs.lublin.pl/~komorow/
seminarium: http://semzas.umcs.lublin.pl/


dr Monika Kotorowicz 

Pokój: 321 (III p., budynek B)
Telefon: (81) 537-6204
e-mail: monika@hektor.umcs.lublin.pl


mgr Krzysztof Pilorz

Pokój: 604 (VI p., budynek C)
Telefon: (81) 537-6283
e-mail: krzysztof.pilorz@poczta.umcs.lublin.pl


dr Urszula Skwara

Pokój: 903 (IX p., budynek C)
Telefon: (81) 537-6222
e-mail: uskwara@poczta.umcs.lublin.pl


dr Anna Walczuk

Pokój: 902 (IX p., budynek C)
Telefon: (81) 537-
e-mail: anna.walczuk@poczta.umcs.lublin.pl


Zakład Zastosowań Matematyki (na stronie Wydziału)