Zakład Informatyki


 Kurator Zakładu


dr hab. Monika Budzyńska, prof. nadzw.

Pokój: 236 (II p., budynek A)
Telefon: (81) 537-6227
e-mail: monika.budzynska@umcs.lublin.pl


 Pracownicy


dr hab. Halina Bielak, prof. nadzw.

Pokój: 239 (II p., budynek A)
Telefon: (81) 537-6254
e-mail: hbiel@hektor.umcs.lublin.pl, halina.bielak@umcs.lublin.pl


dr Beata Bylina

Pokój: 332 (III p., budynek A)
Telefon: (81) 537-6270
e-mail: beatas@hektor.umcs.lublin.pl, beata.bylina@umcs.pl


dr Jarosław Bylina

Pokój: 332 (III p., budynek A)
Telefon: (81) 537-6270
e-mail: jmbylina@hektor.umcs.lublin.pl, jaroslaw.bylina@umcs.pl


dr Jerzy Mycka

Pokój: 328 (III p., budynek A)
Telefon: (81) 537-6199
e-mail: jerzm@hektor.umcs.lublin.pl, jerzy.mycka@umcs.lublin.pl


dr Monika Piekarz

Pokój: 335 (III p., budynek A)
Telefon: (81) 537-6107
e-mail: mpiekarz@hektor.umcs.lublin.pl, monika.piekarz@poczta.umcs.lublin.pl


dr Piotr Pikuta

Pokój: 321 (III p., budynek A)
Telefon: (81) 537-6204
e-mail: ppikuta@poczta.umcs.lublin.pl


dr Joanna Potiopa

Pokój: 335 (III p., budynek A)
Telefon: (81) 537-6107
e-mail: joannap@hektor.umcs.lublin.pl


mgr Robert Suprynowicz

Pokój: 326 (III p., budynek A)
Telefon: (81) 537-6182
e-mail: robert.suprynowicz@umcs.lublin.pl


Zakład Informatyki (na stronie UMCS)


LABORATORIA


Laboratorium modelowania i wizualizacji 3D (foto)


  Pracownicy Instytutu Matematyki UMCS