ZAKŁAD INFORMATYKI

Adres

pl. Marii Curie-Skłodowskiej 1
20-031 Lublin

Kontakt

Kurator Zakładu dr hab. Monika Budzyńska Pokój: 801 (VIII p., wieżowiec) Telefon: (81) 537-6149


e-mail: monikab1@hektor.umcs.lublin.pl,monika.budzynska@umcs.lublin.pl

Opis

 Kurator Zakładu 


 dr hab. Monika Budzyńska  

Pokój: 801 (VIII p., wieżowiec)
Telefon: (81) 537-6149
e-mail: monikab1@hektor.umcs.lublin.pl,monika.budzynska@umcs.lublin.pl 


  Pracownicy 


dr hab. Halina Bielak, prof. nadzw. 

Pokój: 239 (II p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6254
e-mail: hbiel@hektor.umcs.lublin.pl, halina.bielak@umcs.lublin.pl 


 dr Beata Bylina 

Pokój: 332 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6270
e-mail: beatas@hektor.umcs.lublin.pl, beata.bylina@umcs.pl 


 dr Jarosław Bylina

 Pokój: 332 (III p., budynek Starej Fizyki)

Telefon: (81) 537-6270
e-mail: jmbylina@hektor.umcs.lublin.pl, jaroslaw.bylina@umcs.pl 


dr Jerzy Mycka 

Pokój: 328 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6199
e-mail: jerzm@hektor.umcs.lublin.pl, jerzy.mycka@umcs.lublin.pl 


dr Monika Piekarz 

Pokój: 335 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6107
e-mail: mpiekarz@hektor.umcs.lublin.pl, monika.piekarz@poczta.umcs.lublin.pl 


dr Piotr Pikuta 

Pokój: 321 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6204
e-mail: ppikuta@poczta.umcs.lublin.pl 


dr Joanna Potiopa

Pokój: 335 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6107
e-mail: joannap@hektor.umcs.lublin.pl


mgr Robert Suprynowicz

Pokój: 326 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6182
e-mail: robert.suprynowicz@umcs.lublin.pl


mgr Witold Trojanowski (pracownik emerytowany)

Pokój: 236A (II p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6169
e-mail: witold.trojanowski@umcs.lublin.pl


Zakład Informatyki (na stronie Wydziału)