ZAKŁAD DYDAKTYKI MATEMATYKI

Adres

Instytut Matematyki, Zakład Dydaktyki Matematyki, pl. Marii Curie-Skłodowskiej 1
20-031 Lublin

Kontakt

Kierownik Zakładu dr hab. Monika Budzyńska, prof. nadzw. Pokój: 236 (II p., budynek A) Telefon: (81) 537-6227


e-mail: monika.budzynska@umcs.lublin.pl

Opis

 

 Kierownik Zakładu


dr hab. Monika Budzyńska, prof. nadzw.

Pokój: 236 (II p., budynek A)
Telefon: (81) 537-6227
e-mail: monika.budzynska@umcs.lublin.pl


 Pracownicy


dr Małgorzata Cudna

Pokój: 707 (VII p., budynek C)
Telefon: (81) 537-6195
e-mail: m.cudna@umcs.pl, mcudna@hektor.umcs.lublin.pl


dr Aleksander Kowalski

Pokój: 707 (VII p., budynek C)
Telefon: (81) 537-6195
e-mail: Kowalski@Live.umcs.edu.pl, aleksander.kowalski@umcs.lublin.pl


dr Agnieszka Kozak-Prus

Pokój: 910 (IX p., budynek C)
Telefon: (81) 537-6117
e-mail: akozak@hektor.umcs.lublin.pl, agnieszkaanna.kozak@poczta.umcs.lublin.pl


dr Anna Pyzara

Pokój: 910 (IX p., budynek C)
Telefon: (81) 537-6117
e-mail: anna.pyzara@poczta.umcs.lublin.pl


Zakład Dydaktyki Matematyki (na stronie Wydziału)