Zagłosuj na Bibliotekę Główną UMCS

Jak co roku firma Baumit Sp. z o.o. z Wrocławia ogłosiła konkurs na wyłonienie najciekawszych realizacji budowlanych, na elewacji których zastosowano kompletną technologię Baumit. W kategorii „Budynek po termomodernizacji” został zgłoszony przez wykonawcę robót firmę EDACH Sp. z o.o. z Lublina budynek Biblioteki Głównej UMCS przy ulicy Radziszewskiego.

Nagrody w Konkursie w poszczególnych kategoriach konkursowych przyznawane są na podstawie werdyktu Jury Konkursu. Jury składa się z architektów, reprezentantów prasy branżowej oraz przedstawicieli branży architektonicznej. Zwycięskie obiekty budowlane otrzymają nagrody finansowe oraz wezmą udział w międzynarodowym Konkursie Baumit Life Challenge. Firma Baumit może przyznać również, we współpracy z Jury Konkursu, wyróżnienia obiektu lub obiektów budowlanych, które są wyjątkowe pod względem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, sposobu realizacji lub wizerunku architektonicznego. Z przyznaniem wyróżnienia będzie wiązało się otrzymanie dyplomu oraz prezentacja wyróżnionego obiektu na łamach regionalnej prasy w materiałach o Konkursie.  

W 2013 roku UMCS został zwycięzcą w swojej kategorii za termomodernizację budynku Rektoratu i Wydziału Prawa. Może w tym roku uda się powtórzyć sukces?

W ramach Konkursu przeprowadzony zostanie także Plebiscyt na najciekawszą Fasadę Roku 2018. Do 31 października 2018 r. internauci mogą głosować online na, ich zdaniem, najciekawsze obiekty na stronie internetowej www.fasadaroku.pl.

Każdy odwiedzający stronę może zagłosować tylko raz w każdej kategorii. Zgłoszenie, które uzyska największą liczbę głosów Internautów, otrzyma „Wyróżnienie Internautów” w danej kategorii.

Zachęcamy do głosowania na nasz obiekt. Głosy można oddawać, korzystając z poniższego linku:

http://www.fasadaroku.pl/obiekty-2018,budynek-po-termomodernizacji-2018,129-kat.3.html

    AKTUALNOŚCI

    Data dodania
    23 października 2018