Występ medialny, czyli jak zachowywać się przed kamerą? - webinarium Łukasza Borkowskiego

W najbliższy poniedziałek 30 maja br. w godzinach 16.20– 17.50 na platformie MS Teams, odbędzie się wykład Łukasza Borkowskiego, dziennikarza, prezentera, konferansjera i pracownika lubelskiego oddziału TVP.

Tematem spotkania będzie: Występ medialny czyli jak zachowywać się przed kamerą?

Podczas wykładu będzie można poznać tajniki autoprezentacji medialnej, rady dotyczące tego jak zachowywać się przed kamerą i jak przygotować się do występu tak, aby właściwie budować wizerunek własny i firmy, którą reprezentujemy.


Łukasz Borkowski to dziennikarz, prezenter, fotograf, konferansjer, pracownik lubelskiego oddziału TVP; współtwórca i prowadzący wielu programów telewizyjnych m.in.: „Przeglądarka Kulturalna”, „Przestrzeń Dźwiękowa”, Telewizyjny Finał WOŚP; animator publiczności kolejnych edycji programów rozrywkowych Mam Talent i X-Factor; trener komunikacji medialnej i wystąpień publicznych; współpracuje z największymi agencjami eventowymi w Polsce; poprowadził ponad 1700 różnych eventów.

Spotkanie zostało przygotowane w ramach cyklu: „Horyzonty Edukacji Medialnej, Informacyjnej i Cyfrowej”, którego organizatorem jest Katedra Informatologii, Bibliologii i Edukacji Medialnej Instytutu Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach.

Wykład ma charakter otwarty. Kod do zespołu w9tm6pn

Serdecznie zapraszamy!

źródło: Wydział Politologii i Dziennikarstwa UMCS

    Wszystkie aktualności

    Data dodania
    27 maja 2022