Wystawy w ACK UMCS "Chatka Żaka" - zaproszenie

W imieniu organizatorów, zapraszamy serdecznie 10 czerwca br. o godz. 18:00 do ACK UMCS Chatka Żaka (ul. Radziszewskiego 16). W Czarnym Foyer odbędzie się wernisaż wystawy "Seminaturalny" autorstwa Pana Jacka Wierzchosia.

Mgr Jacek Wierzchoś urodził się w 1981 roku. Jest absolwentem Wydziału Artystycznego UMCS, który ukończył w 2009 r. z dyplomem multimedialnym pod kierunkiem prof. Grzegorza D. Mazurka. Obecnie jest asystentem w Zakładzie Sztuki Mediów Cyfrowych. Głównym medium jakim się posługuje jest fotografia cyfrowa. Podczas wystawy w "Chatce Żaka" zaprezentowane zostaną czarno-białe fotografie autora.

Również 10 czerwca br., o godz. 18:30 w ACK UMCS "Chatka Żaka" (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się wernisaż wystawy "Forma z Funkcją" autorstwa studentów Wydziału Artystycznego UMCS. 


W KioskArt zaprezentowane zostaną ceramiczne prace studentów Wydziału Artystycznego UMCS, będące rezultatem poszukiwań w obszarze kształtu, funkcjonalności i indywidualnej kreacji. Prace powstały w Zakładzie Rzeźby i Ceramiki prof. Adama Myjaka pod kierunkiem dr Alicji Kupiec. Stanowią one dialog z powszechnym pojmowaniem użytkowości, wykorzystując jednocześnie niezwykłe możliwości używanego tworzywa.

 

    Dla pracowników

    Data dodania
    8 czerwca 2016