Wykłady otwarte prowadzone przez praktyków na WE

W semestrze letnim roku akademickiego 2013/2014, w czwartki, w godz. 16:45-19:00, w auli III na Wydziale Ekonomicznym UMCS odbywają się wykłady otwarte pod hasłem: „Praktyczne aspekty przedsiębiorczości”.

Wykłady są prowadzone przez doświadczonych praktyków biznesu i dotyczą następującej problematyki:

 1. Zarządzanie przez cele, a jakość obsługi klienta w banku – Stanisław Zieliński, Dyrektor Centrum Korporacyjnego, Bank Ochrony Środowiska SA.

 2. Public Relations i kreowanie wizerunku firmy – Piotr Waszak, Dyrektor Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Lublinie.

 3. Kreowanie innowacji w biznesie – Izabela Watanabe, Specjalista ds. rozwoju biznesu TEHAND sp. z o.o.

 4. Praktyczne aspekty zarządzania fuzjami i przejęciami na rynku bankowym – Radosław Świerk, Dyrektor Mikroregionu w BNP PARIBAS BANK POLSKA SA.

 5. Audyt wewnętrzny w praktyce – Robert Próchniak, Specjalista ds. kontroli wewnętrznej, Perła – Browary Lubelskie SA.

 6. Rozwój i znaczenie sektora Business Process Outsourcing w Polsce i na świecie – Mariusz Sagan, Dyrektor Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin.

 7. Praktyczne wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego MS-Excel w logistyce – Paweł Rafalski, Wiceprezes Zarządu Solet sp. z o.o.

 8. Kompetencje i odpowiedzialność biegłego rewidenta. Analiza sprawozdań finansowych w praktyce zarządzania firmą – Bogna Sawicka, biegły rewident.

 9. Rekrutacja i selekcja w obliczu wymagań runku pracy – Agnieszka Braunberger, praktyk branży doradztwa personalnego.

 10. Praktyczne aspekty controllingu w bankowości – Rafał Świtaj, Manager ds. Rachunkowości Zarządczej i Planowania, HSBC Bank Polska SA.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w wykładach.

Więcej informacji na temat wykładów (w tym - terminy) oraz projektu „SYNERGIA” można znaleźć na stronie: www.synergia.umcs.lublin.pl

  Aktualności