Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej

22 marca mieliśmy możliwość poznać bliżej Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej podczas Wydziałowych Drzwi Otwartych. Zachęcamy do obejrzenia materiałów filmowych, które zostały przygotowane specjalnie na to wydarzenie!

W trakcie webinaru uczestnikom została zaprezentowana infrastruktura Wydziału. Mogli także zobaczyć, gdzie będą odbywały się w przyszłości ich zajęcia. Kandydaci na studia mieli również okazję poznać ofertę kształcenia, w tym jakie umiejętności można zdobyć podczas zgłębiania poszczególnych kierunków oraz gdzie znajduje zastosowanie wiedza przyswojona w trakcie studiów. Przedstawiono też możliwości zatrudnienia z uwzględnieniem potrzeb współczesnego rynku pracy.

Studenci Wydziału Nauk o Ziemi w materiale dotyczącym aktywności studenckich opowiadają o tym, czym zajmują się poza zajęciami. Z pewnością przekonają Was, że studia to nie tylko nauka, ale również czas na rozwijanie swoich zainteresowań.

Chcielibyście zobaczyć, jak wyglądają i czego dotyczą wykłady na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej? Zapraszamy do obejrzenia wykładu z prof. Wojciechem Janickim, który odpowiada na nietypowe pytanie: do kogo należą oceany?

Do zobaczenia na UMCS!