Przegląd Projektów Produkcji Medialnej (6.06.)

Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS oraz Wydział Politologii UMCS zapraszają na pierwszy Przegląd Projektów Produkcji Medialnej „Media Production Project Preview”, który odbędzie się 6 czerwca 2019 r. o godz. 13.00 w Inkubatorze Medialno-Artystycznym UMCS w Chatce Żaka.

Wiadomość oryginalna ukazała się tutaj https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,60,przeglad-projektow-produkcji-medialnej-6-06-,71647.chtm

Po raz pierwszy lektorat języka angielskiego zwieńczy ogólnouczelniane wydarzenie prezentujące twórczość artystyczną studentów pierwszego i drugiego stopnia kierunku Produkcja Medialna na Wydziale Politologii UMCS. Podczas Przeglądu zobaczymy około 30 krótkich materiałów audio video przygotowanych i opracowanych przez studentów, a wykonanych pod nadzorem lektorów – mgr Aleksandry Patryn oraz mgr Barbary Kulickiej.

W trakcie przeglądu studenci I stopnia przedstawią animację ilustracyjną poezji angielskiej, natomiast grupy lektoratowe na II stopniu zaprezentują spot reklamowy w języku angielskim. Będzie to z pewnością niezapomniane wydarzenie, które dostarczy wielu emocji i wrażeń jego twórcom, uczestnikom oraz zaproszonym gościom.

Wydarzenie na Facebooku.

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!


Projekt finansowany jest z ramienia Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. Dodatkowymi sponsorami wydarzenia są Biuro nieruchomości Szymanek Nieruchomości sp. z o.o. oraz Centrum Ogrodnicze Ogrodnik.

    Wydarzenia

    Data dodania
    5 czerwca 2019