Kursy językowe UMCS

Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS zaprasza na uniwersyteckie kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego.

Proponujemy:

  • kursy egzaminacyjne – przygotowujące do uzyskania certyfikatów językowych TELC, TELC Business, TOEIC®, PEARSON TEST OF ENGLISH, TFITM, WiDaF, LCCI, IELTS i TOLES, powszechnie uznawanych zarówno w kraju (m.in. przez Urząd Służby Cywilnej, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego), jak i zagranicą;
  • kursy z języka ogólnego – na różnych poziomach zaawansowania;
  • kursy z języka specjalistycznego – m.in. "biznes”, "prawo”, "administracja państwowa”, "język środowiska biurowego”, "turystyka i hotelarstwo" i in.;
  • kursy uzupełniające/wyrównawcze – jako np. utrwalenie materiału lub powtórzenie do egzaminu;
  • kursy dla specjalności nauczycielskiej (pedagogicznej) – dla nauczycieli języka angielskiego w przedszkolach oraz klasach I – III.

Kursy językowe UMCS prowadzone są w trybie tradycyjnym (pełnowymiarowym) oraz intensywnym (ekspresowym) przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli akademickich, których zajęcia owocują wysoką zdawalnością i bardzo dobrymi wynikami kandydatów na egzaminach.

Cena od 390 zł za 30 godzin

ZAPISY I INFORMACJE:
Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS
ul. Radziszewskiego 18, p. 2 (DS „AMOR”)
20-031 Lublin
tel. 81 533 33 63
fax 81 537 66 26
e-mail: cnicjo@umcs.pl 
dorota.gibka@poczta.umcs.lublin.pl 

    Wydarzenia