Wybierz swoją karierę! Konsultacje online z doradcą zawodowym i edukacyjnym!

Jak wybrać kierunek studiów? Jak zdobywać cenne doświadczenie zawodowe? Jak rozwijać tzw. kompetencje przyszłości? Czego oczekują pracodawcy? Czwartkowe spotkania z doradcą edukacyjnym/zawodowym z Biura Rozwoju Kompetencji UMCS! Nie czekaj, umów się na spotkanie już dziś!

Oferujemy wsparcie dla osób poszukujących najlepszej dla siebie oferty edukacyjnej. Porozmawiamy o podejmowaniu decyzji na różnych etapach edukacji.

Jaki wybrać kierunek studiów, co zrobić w sytuacji, gdy studiowany kierunek nie przynosi satysfakcji, jakie podjąć dodatkowe formy szkolenia?

Wspieramy w znalezieniu i zrozumieniu swoich potrzeb związanych z życiem zawodowym oraz w odnalezieniu sposobów na ich realizację.

Podpowiadamy jak najlepiej przygotować się do procesu poszukiwania pracy i procedur rekrutacyjnych.

Szukając odpowiedzi na te i wiele innych zagadnień, uwzględniamy indywidualne predyspozycje, zainteresowania, preferencje osobowościowe, sytuację życiową, a także potrzeby rynku pracy oraz ofertę instytucji edukacyjnych.

 

Prosimy o telefoniczne lub mailowe ustalanie terminu oraz najbardziej opytmalnej dla Ciebie (np. telefon, Skype, MSTEAMS, lub inne) formy spotkania.

Doradcy Biura Rozwoju Kompetencji:  Izabela Łucjan  506 005 036, izabela.lucjan@umcs.pl, brk@poczta.umcs.lublin.pl 

Udział w rozmowie doradczej jest bezpłatny.

    Aktualności

    Data dodania
    10 listopada 2020