Wniosek o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych

1. Aby rozpocząć wypełnianie wniosku należy kliknąć „zacznij wypełniać” przy odpowiednim wniosku na liście.


2. Czytaj uważnie komunikaty, które wyświetla system. Po uzupełnieniu odpowiednich danych na ekranach klikaj „DALEJ” i przechodź na następne ekrany.

3. Na Ekranie 0 uzupełnij dane dotyczące wszystkich kierunków, które ukończyłeś lub jesteś w ich trakcie (bez względu na kierunek, stopień czy uczelnie). Klikając TAK pojawi się kolejna plansza. Kliknij „dodaj” a wyświetli się plansza na wpisanie odpowiednich danych. Jeżeli chcesz je usunąć kliknij „usuń”.

 

4. System sam sprawdzi czy jesteś uprawniony do pobierania świadczenia. Jeżeli nie jesteś uprawniony do otrzymania stypendium – pojawi się poniższy komunikat.

5. Podczas uzupełniania danych sprawdzaj czy wszystko się zgadza. Jeśli nie masz wpisanego numeru konta – uzupełnij je. Jeśli chcesz dostawać świadczenia na inne konto niż to w systemie - musisz zgłosić się do dziekanatu z prośbą o zmianę konta. Wszystkie świadczenia na uczelni są wypłacane tylko na jedno konto studenta.

6. Na Ekranie 3 uzupełnij dokładnie dane z aktualnego zaświadczenia na podstawie którego aplikujesz o świadczenie. Jeżeli są już w systemie twoje dane np. z zeszłego roku i również na ich podstawie będziesz się starał o zapomogę to po prostu je zaznacz.


7. Pamiętaj aby do wygenerowanego i wydrukowanego wniosku dołączyć również zaświadczenie na podstawie którego aplikujesz o świadczenie.