Warsztaty taneczne "Jeśli nie taniec, to co?"

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS zaprasza wszystkich studentów na warsztaty taneczne "Jeśli nie taniec, to co?", które odbędą się w Chatce Żaka 28 listopada 2018 r.

Jeśli taniec to Twoja pasja, nie boisz się życiowych wyzwań, a muzyka wypełnia Twoje życie, nie może Cię zabraknąć na pierwszej edycji warsztatów tanecznych "Jeśli nie taniec, to co?".

Podczas zajęć poznamy technikę tańca w stylu Bachata oraz tańca standardowego. Dzięki zmysłowej, romantycznej Bachacie poczujecie w sobie nutkę Dominikany, zgłębicie także tajniki dostojnych, klasycznych tańców standardowych. Zachęcamy do zapisywania się w parach, istnieje również opcja zgłoszenia indywidualnego. Liczba miejsc ograniczona!

Zajęcia poprowadzi Daria Dudek występująca m.in. w Latin Dance Academy Łódź oraz Konrad Ziętek występujący m.in. w Casa de la Danza Lublin i SalsaMe Lublin.

Przewidziane są nagrody dla najlepiej prosperujących uczestników w postaci darmowych lekcji tańca, upominków od sponsorów oraz gadżetów UMCS. Serdecznie zapraszamy! Let’s dance!

Termin zajęć: 28.11.2018, w godz. 13:00-16:00
Miejsce: Chatka Żaka, sala 08

Aby się zapisać, należy wypełnić formularz zamieszczony poniżej.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

WARSZTATY TANECZNE "JEŚLI NIE TANIEC, TO CO?" - ZAPISY

Upłynął termin przyjmowania zgłoszeń

    Aktualności