USOSmail - wysyłanie wiadomości e-mail

Wysyłanie wiadomości do grup zajęciowych

Pracownicy prowadzący zajęcia dydaktyczne mogą wysyłać maile do studentów ze swoich grup zajęciowych. Mogą wysłać do wybranych grup jak również do wszystkich swoich studentów ze wszystkich grup.

Ścieżka dostępu:

Jeśli przynajmniej jeden adresat ma niepoprawny adres e-mail, to próba wysłania wiadomości zakończy się błędem, a na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz raport z wysyłki. Mimo to wiadomość otrzymają pozostali adresaci.

Masowe wysyłanie wiadomości

Pracownicy wybranych jednostek oraz osoby pełniący funkcje kierownicze mogą wysyłać wiadomości do przygotowanych przez administratorów zbiorów osób. Zapotrzebowanie na dodatkowe zbiory osób prosimy zgłaszać na usos@umcs.pl.

Prosimy o nienadużywanie tej funkcjonalności.