Aktualności

Spotkanie z laureatami konkursu „Talenty na UMCS”

10 grudnia br. w stołówce akademickiej „Trójka” odbyło się spotkanie pani prorektor ds. studentów i jakości kształcenia prof. Doroty Kołodyńskiej oraz przedstawicieli Biura Rekrutacji UMCS z laureatami konkursu „Talenty na UMCS”.

Na spotkaniu laureaci mogli się zapoznać, opowiedzieć o sobie i swoich sukcesach, natomiast pani prorektor i przedstawiciele Biura Rekrutacji UMCS opowiedzieli studentom o możliwościach dalszej współpracy, udziału w przedsięwzięciach promocyjnych, webinariach, spotkaniach z kandydatami, programie „Ambasador UMCS”, Drzwiach Otwartych UMCS i in.

Program „Talenty na UMCS” dotyczy przyjęć cudzoziemców na studia prowadzone w języku polskim i angielskim. Młodzi ludzie w ramach projektu mają możliwość podjęcia oraz odbycia kształcenia bez odpłatności i świadczeń socjalnych. Rekrutacja odbywa się na podstawie postępowania konkursowego przeprowadzonego przez komisję konkursową.

W 2021 roku na UMCS odbyła się IV edycja programu skierowanego do zdolnych i aktywnych kandydatów zagranicznych interesujących się Polską.

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć.

Fot. Bartosz Proll

    Aktualności

    Data dodania
    13 grudnia 2021