Aktualności

Oficjalne zaproszenie na mecz z rąk… zGRYFusa!

Piątkowy poranek rozpoczął się bardzo miło dla pracowników Rektoratu Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Odwiedził ich zGRYFus ‒ oficjalna maskotka AZS UMCS Lublin.

Głównym celem wizyty było zaproszenie pracowników Uczelni na zbliżający się mecz Energa Basket Ligi Kobiet. W niedzielę koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin podejmą niepokonane w tym sezonie zawodniczki Arki Gdynia. Dziewczynom będzie potrzebne głośne wsparcie z trybun.

Sprawy frekwencji w swoje ręce postanowił wziąć zatem zGRYFus, który przekazał wejściówki na to spotkanie pracownikom Rektoratu. Akcja mobilizacja! Z kim z Was widzimy się w niedzielę, 16 lutego 2020 r. o godzinie 16:00 w hali MOSiR przy Alejach Zygmuntowskich 4? Na meczu będzie obecny Uniwersytet Dziecięcy UMCS, z którym wspólnie przeprowadzamy zbiórkę na Jasia Bednarza - dziecko chore na Zespół Aperta (https://www.siepomaga.pl/jasio).

Przypominamy, że oprócz obecności na trybunach możemy wspierać nasz Klub, pamiętając o nim przy rozliczeniu podatkowym. Informacje o tym, jak przekazać swój 1% na rzecz sportu, dostępne są na stronie azs.umcs.pl.

Zapraszamy również do śledzenia transmisji z meczu na żywo.

    Aktualności

    Data dodania
    14 lutego 2020