Aktualności

Kursy języka angielskiego dla pracowników administracyjnych w semestrze letnim

W ramach projektu „Welcome to Poland 2” organizowane są bezpłatne kursy języka angielskiego dla pracowników administracyjnych naszej Uczelni, którzy mogą mieć kontakt z kandydatami lub studentami zagranicznymi. Będą one miały wymiar praktyczny i zostaną dostosowane do potrzeb i charakteru pracy osób biorących w nich udział. Pracownicy będą m.in. uczyli się komunikacji na podstawie scenek rodzajowych oraz faktycznych rozmów ze studentami zagranicznymi. Zajęcia poprowadzi lektor z Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS.

Uczestnicy zostaną podzielni na dwie grupy zaawansowania (A1/A2 oraz A2/B1). W każdej grupie może być maksymalnie 12 osób. Zajęcia (w wymiarze 30 godzin dydaktycznych) będą się odbywały w czwartki (I grupa) i piątki (II grupa) w godz. 14.30–16.00 za pośrednictwem platformy Wirtualny Kampus (do uczestnictwa w kursie wymagane jest posiadanie narzędzi umożliwiających kształcenie zdalne, czyli komputera z kamerką i mikrofonem oraz dostęp do Internetu).

Zapisy trwają do wyczerpania limitu miejsc. W celu zgłoszenia się na kursy należy wypełnić załączony niżej formularz, podpisać go wraz oświadczeniem i przesłać skany obu dokumentów na adres mailowy: kursy.administracja@poczta.umcs.lublin.pl.

Uwaga! Osoby, które uczestniczyły w kursie w semestrze zimowym, nie mogą brać udziału w edycji letniej!

Szczegółowych informacji dotyczących kursów udziela dr Marcin Gołębiowski, dyrektor Centrum Promocji UMCS (e-mail: marcin.golebiowski@poczta.umcs.lublin.pl).

Gorąco zachęcamy pracowników do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach języka angielskiego. Niewątpliwie wpłynie to na podniesienie jakości obsługi kandydatów i studentów zagranicznych, jak również na zwiększenie kompetencji samych pracowników.

 

 

    Aktualności

    Data dodania
    5 marca 2021