Konkurs na najlepszego studenta UMCS

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej wraz z Santander Bank Polska przygotował konkurs „Nagroda Santander Universidades dla najlepszego studenta UMCS”. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda w wysokości 2 500 zł brutto!

Konkurs skierowany jest do studentów 2 lub 3 roku studiów I stopnia, studiów II stopnia, a także 2–5 roku studiów jednolitych magisterskich, którzy uzyskali średnią z poprzedniego roku akademickiego nie mniejszą niż 4,2. Pod uwagę brane są wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe i działalność społeczna w roku akademickim 2018/2019.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 4 do 16 października 2019 r. wyłącznie przez formularz rejestracyjny dostępny na platformie internetowej Santander Universidades:

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 23 października br. o godz. 11.00 w auli Wydziału Prawa i Administracji. Podczas uroczystości nastąpi symboliczne przekazanie studentowi nagrody. A może to właśnie Ty zostaniesz najlepszym studentem UMCS? Wykorzystaj szansę, aplikuj już dziś i wygraj nagrodę!

Dodatkowe informacje »

    Polecamy

    Data dodania
    9 października 2019