ToMasz na uczelni - odc.3

ToMasz na uczelni” to nowy program TV UMCS, którego gospodarz – Tomasz Wieleba, podjął się nie lada wyzwania, pokazując z punktu widzenia studenta, w nie do końca poważny sposób, różne oblicza uczelni, czasem poruszając też tematy natury egzystencjalnej. Tomasz sprawdza, co masz na uczelni - po to, byś Ty nie musiał, Drogi Widzu!

W trzecim odcinku obok Tomasza w roli reportera zobaczymy człowieka, którego na ogół nie widać (a bez którego program by się nie ukazał) czyli operatora kamery, Artura Godziszewskiego. Wspólnie zgłębią tajniki quidditcha, czyli fikcyjnej gry sportowej, znanej z cyklu powieści o Harrym Potterze. Kogo spotkali? Czy ktoś z zawodników zostanie powołany do hogwardzkiej reprezentacji quidditcha? Jakie miotły kupować? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w kolejnym odcinku programu!

Warto dodać, że „Quidditch dla mugoli”, czyli (dla niezorientowanych) taki, w którym uczestniczą osoby, nie będące czarodziejami został rozegrany 24 maja br. na boisku Centrum Kultury Fizycznej UMCS. 

    ToMasz na uczelni

    Data dodania
    27 czerwca 2017