Aktualizacja grup ćwiczeniowych z Technologii informacyjnej

dr Zbigniew Władek

12.10.2018

PODZIAŁ NA GRUPY OBOWIĄZUJĄCY NA ĆWICZENIACH Z TECHNOLOGII INFORMACYJNEJ

 

Zajęcia rozpoczynają się od 8 października (poniedziałek). Ćwiczenia odbywają się co dwa tygodnie, przemiennie dla poszczególnych grup ćwiczeniowych, jako pierwsze przychodzą na zajęcia grupy o numerach nieparzystych.

 

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość stanowisk komputerowych nie ma możliwości przepisywania się do innych grup ćwiczeniowych.

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, by ćwiczenia nie pokrywały się z innymi zajęciami z przedmiotów obowiązkowych, w razie dostrzeżenia kolizji dotyczącej całej grupy należy je zgłaszać prowadzącym zajęcia z TI.

 

Prawo stacjonarne 18 grup:

I. Jakub Adamiak – Kacper Bielak

II. Julia Bielecka – Małgorzata Cena

III. Piotr Chruściel – Dominika Dorosz

IV.  Kinga Dorosz – Igor Forenc

V.  Agnieszka Fortuna – Emilia Hanc

VI.  Daria Hasan – Ilona Kalamon

VII. Magdalena Kałużna – Robert Korzeniowski

VIII.  Patryk Kos – Krystian Krasa

IX.  Karolina Kruk – Eliza Mędrek

X. Jessica Michalczyk – Wiktoria Muszkat

XI. Paula Należyta – Andrzej Piekoś

XII. Sara Piertas – Dominika Pszczoła

XIII. Adam Pudło – Anna Sendejewicz

XIV.  Dawid Sendłak – Izabela Stasiuk

XV. Kinga Stejblis – Maciej Szwarczyk

XVI. Maciej Szyba – Kamil Trzebiński

XVII.Alicja Turczyn – Karolina Wójcik

XVIII.Jakub Wójtowicz – Klaudia Żytkowska

 

 

Plan zajęć:

Poniedziałek 11.10 grupy I/II; 12.45 grupy V/VI

Wtorek  8.00 grupy XIII/XIV; 11.10 grupy XV/XVI; 12.45 grupy XI/XII; 17.30 grupy VII/VIII

Środa 12.45 grupy XVII/XVIII; 17.30 grupy IX/X

Piątek 11.10 grupy III/IV

 

 

 

 

Bezpieczeństwo Wewnętrzne – 17 grup z TI:

I. Natalia Adamczyk – Łukasz Borucz

II. Patrycja Boruń – Konrad Czerniak

III. Arkadiusz Czuba – Olga Gębka

IV.   Rafał Gnaś – Iwona Hyclak

V.   Natalia Igras – Agnieszka Kapuśniak

VI.  Michał Karbownik – Agnieszka Kosut

VII. Vladyslav Koval – Diana Kustra

VIII. Mateusz Kwietniewski – Patryk Małyska

IX. Jan Manulik – Marlena Mojsak

X. Małgorzata Mołczan – Karolina Opoka

XI. Mikołaj Opolski – Dominika Piwowarska

XII. Izabela Pizoń – Ernest Róg

XIII. Paulina Rudnik – Wiktor Solan
XIV. Sylwia Sołtysik – Klaudia Szymańska
XV. Michał Szymański – Kacper Wasil

XVI. Paweł Wawrzyszko – Lidia Zacharzyńska
XVII. Sebastian Zając – Patrycja Żydek

 

Plan zajęć:

Poniedziałek 19.05 grupy  III/IV

Wtorek 19.05 grupy XV/XVI

Środa 8.00 grupa VII; 9.35 grupy XI/XII; 11.10 grupy V/VI; 14.20 grupy I/II; 19.05 grupa XVII

Czwartek  17.30 grupy IX/X; 19.05 grupy XIII/XIV

Piątek 8.00 grupy VIII

 

 

Administracja 10 grup z TI:

I. Łukasz Adamczyk – Joanna Chromińska

II. Paulina Ciuraj – Kamil Gawdzik

III. Wiktoria Gąsior – Klaudia Jabłońska

IV. Kinga Jakubiec – Łukasz Komsta

V. Karolina Konopacka – Aleksandra Lesiak

VI. Kamila Lewicka – Izabela Miś

VII. Magdalena Miśkiewicz – Piotr Petkowicz

VIII. Ewelina Pęczkowska – Yaroslav Selskyi  

IX. Sandra Sęk – Roksana Szymańska

X. Anna Szymczak – Aleksandra Żywicka

 

 

Plan zajęć:

Poniedziałek 8.00 grupy V/VI; 9.35 grupy III/IV

Czwartek 11.10 grupy IX/X; 12.45 grupy I/II

Piątek 9.35 grupy VII/VIII