Targi turystyczne - Berlin 2018

dr hab. Wojciech Zgłobicki

27.11.2017

Szanowni Państwo,

Studenci Turystki i Rekreacji,

Uprzejmie zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne poświęcone targom turystycznym w Berlinie w marcu 2018. ITB Berlin to największe targi turystyczne na świecie.

Informacji udzielał będzie Pan Jan Żebrowski - przewodnik z Olsztyna, wieloletni koordynator wyjazdów na targi. W wyjazdach uczestniczą głównie studenci z różnych uczelni w Polsce, przede wszystkim z kierunku turystyka i rekreacja.

Organizatorem wyjazdu jest Edu Tour Turystyka i Edukacja. Wyjazd oferuje możliwość zapoznanie się ze sposobem organizacji targów turystycznych, bogatą i nowoczesną ofertą biur podróży, stwarza też możliwość znalezienia praktykodawcy. 

Wyjazd na targi turystyczne nie odbywa się w ramach programu studiów na kierunku turystyka i rekreacja, jest wyjazdem dobrowolnym służącym poszerzaniu praktycznej wiedzy z zakresu turystyki i rekreacji.

Koszty uczestnictwa w wyjeździe (ok. 250 zł) pokrywane są z własnych środków studentów. UMCS nie jest bezpośrednio zaangażowany w organizację wyjazdu.

Spotkanie odbędzie się 28 listopada (wtorek) o godzinie 10.00 w Auli. Spotkanie będzie trwało około 30 min.

Z poważaniem,
Wojciech Zgłobicki
Prodziekan ds. Studenckich