Zapisy do PROGRAMU ABSOLWENT UMCS

mgr Urszula Kurzątkowska

11.04.2017

Jesteś Absolwentem UMCS i z rozrzewnieniem wspominasz lata studenckie? Ciekawi Cię, co słychać na Uczelni? Jak radzą sobie Twoi znajomi? A może szukasz nowych kontaktów naukowych, biznesowych lub chcesz rozwinąć swoje kwalifikacje?

Już dziś można dołączyć do grona ponad 8000 Absolwentów, którzy na co dzień korzystają z wielu przywilejów, zniżek i promocji oferowanych przez Alma Mater oraz Partnerów Programu. Zyskacie okazję do spotkań z kolegami i koleżankami z lat studenckich, wymiany doświadczeń, kontaktów biznesowych, a także dobrych praktyk z życia zawodowego.

Uczestnikami Programu Absolwent UMCS mogą być osoby, które ukończyły studia jednolite magisterskie, studia I, II, III stopnia, lub są absolwentami studiów podyplomowych realizowanych przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Zapisz się do Programu Absolwent UMCS i zdobądź bezpłatną Kartę Absolwenta UMCS. Dołącz do wyjątkowej społeczności i korzystaj z benefitów, jakie przygotowała dla Ciebie Twoja Uczelnia!

W zasięgu ręki masz ofertę edukacyjną, sportową oraz kulturalną UMCS, a także liczne zniżki i promocje od ponad 50 Partnerów Programu.

Aby zapisać się do Programu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy