PROGRAM STYPENDIALNY IM. ST.GRABSKIEGO rok akademicki 2018/2019 - X edycja

mgr Beata Lipczyńska

17.01.2019

PROGRAM STYPENDIALNY

IM. ST.GRABSKIEGO

rok akademicki 2018/2019 - X edycja

Fundacja Wileńszczyzna już od 10 lat wspiera studentów polskiego pochodzenia, którzy przyjechali na studia do Polski z krajów byłego ZSRR. Przez ten czas przyznaliśmy przeszło 900 stypendiów. Dzięki dofinansowaniu nasi stypendyści mogli nie tylko skończyć studia, ale również wziąć udział w dziesiątkach konferencji, szkoleń, kursów i praktyk z zakresu ekonomii. Inicjatywa skierowana jest do osób polskiego pochodzenia wywodzących się z krajów byłego ZSRR. Wsparciem mogą być objęci studenci kierunków ekonomicznych na polskich uczelniach.

W roku akademickim 2017/2018 przyznaliśmy przeszło 100 stypendiów.

Nasi stypendyści kształcili się na 20 polskich uczelniach i pochodzili z 6 krajów: Białorusi, Kazachstanu, Litwy, Mołdawii, Rosji i Ukrainy.

Chcesz zdobyć pieniądze, które pomogą Ci skończyć studia? A może chciałbyś skorzystać z konferencji, szkoleń, kursów i praktyk z zakresu ekonomii, które w przyszłości ułatwią Ci znalezienie pracy? Nasz program Ci w tym pomoże! Fundacja Wileńszczyzna z NBP od lat pomagają studentom polskiego pochodzenia, którzy przyjechali na studia z państw byłego Związku Radzieckiego.

ZOSTAŃ STYPENDYSTĄ.

Dzięki stypendium ukończenie studiów będzie na pewno łatwiejsze! Pieniądze można przeznaczyć wyłącznie na akademik, wyżywienie, pomoce naukowe, kursy, szkolenia, warsztaty i konferencjeJuż teraz zainwestuj w siebie i zdobądź kwalifikacje przydatne w życiu zawodowym lub naukowym.

W roku akademickim 2018/2019 planujemy przyznać co najmniej 100 stypendiów.

REGULAMIN PROGRAMU

Jeśli chcesz starać się o stypendium im. Stanisława Grabskiego, powinieneś zapoznać się z regulaminem i jego załącznikami (pobierz dokumenty - Regulamin i załączniki).

Regulamin (PDF)

załączniki (WORD): 

załącznik nr 2

załącznik nr 3, 

załącznik nr 4, 

załącznik nr 5

załączniki:(PDF): 

załącznik nr 1

załącznik nr 6

Złóż wniosek:

https://fm.formularze.eu/fm/stypendium/wniosek_stypendium_2018_2019_10_edycja