Social media

Chcesz wiedzieć, co się dzieje na naszej uczelni? Jesteśmy online!

Znajdziesz nas na:

 • Facebooku
  Dołącz do nas i bądź na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi wydarzeniami i komunikatami. Poznaj Uniwersytet dzięki zdjęciom i relacjom z naszych działań. Dowiedz się, jak wyglądają studia „od kuchni” dzięki grupom wydziałowym, które podpięte są pod nasz profil na Facebooku. W ramach grup studenci opowiadają o swoich studiach, dzielą się wrażeniami, zadają pytania oraz gromadzą się w ramach wielu fascynujących inicjatyw. W grupach odnajdziesz nowych kolegów i koleżanki oraz wyjątkowo szybko wdrożysz się w zasady studiowania i działania naszego Uniwersytetu.
 • Instagramie
  Nasz Instagram pełen jest pięknych zdjęć oraz filmów, możesz nas obserwować i poznać wiele ciekawych osób! To tutaj zobaczysz, co się dzieje na Uniwersytecie i jak wygląda nauka okiem naszych studentów. A może masz pytania dotyczące konkretnych kierunków studiów? Chcesz wziąć udział w licznych quizach i konkursach? Dołącz do nas na Instagramie i stań się częścią naszej wielkiej społeczności!
 • Twitterze
  Interesują Cię komunikaty dotyczące wydarzeń naukowych i możliwości rozwoju naukowego i biznesowego na naszym Uniwersytecie? Jeśli tak, to nasz uniwersytecki Twitter jest właśnie dla Ciebie! Zapoznaj się z naszymi tweetami i nie przegap żadnej ważnej i wartościowej informacji!

 • Youtube
  Na naszym kanale znajdziesz specjalnie opracowane dla Ciebie playlisty zawierające nasze filmy promocyjne i relacje z wydarzeń mających miejsce na naszej uczelni. Zapoznając się z naszymi filmami, na pewno zauważysz, że wiele z nich realizowanych jest przez studentów. Czy wiesz, że Ty również możesz razem z nami stać się kreatywnym twórcą?