Rada Wydziałowa Samorządu Studentów Wydziału Ekonomicznego

Zaangażowanie, entuzjazm, kreatywność i wytrwałość to cechy które charakteryzują członków Samorządu Wydziału Ekonomicznego UMCS. Obecny skład liczy około 20 osób którym los studentów nie jest obojętny. Radę wydziałową Samorządu studentów Reprezentuje tak zwana Siódemka Uśmiech, Oto oni !

 

 

Reprezentują Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie a w szczególności Wydział Ekonomiczny, wypełniając powierzone im zadania i obowiązki.

Oferują wsparcie i rozwój społeczności akademickiej. Organizują szkolenia, warsztaty, służą radą w rozwiązaniu problemów związanych z tokiem studiów. A w szczególności rozwijają pasje i uczą kreatywności.

Poprzez swoje działania zachęcają do aktywności, działania w kołach naukowych i organizacjach uczelnianych. Zawsze stają na wysokości zadania organizując wyjazdy motywacyjno-integracyjne, dni i imprezy okolicznościowe czy wydarzenia kulturowe.

Wszystko przygotowują precyzyjnie i zawsze dokładają wszelkich starań by zadowolić społeczność akademicką a szeroki odbiór ich działań cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Współpracują z kołami naukowymi, samorządami i organizacjami studenckimi nie tylko z naszej uczelni. Są otwarci na współpracę i cenne uwagi, zawsze wierni zasadzie Razem możemy więcej!

Każdy student może zwrócić się do nich z pytaniem czy prośbą o pomoc . Zapraszamy do pokoju 201.

Samorząd Studentów Wydziału Ekonomicznego UMCS
pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5/201
20-031 Lublin, Poland
tel. (81) 537 57 41

e-mail: samorzad.we@poczta.umcs.lublin.pl
https://www.facebook.com/rwsswe/