Rabaty motoryzacyjne dla posiadaczy Kart Absolwenta UMCS

Program Absolwent UMCS proponuje atrakcyjne oferty z branży motoryzacyjnej dostępne dla posiadaczy Kart Absolwenta UMCS. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce „Zniżki partnerów” na stronie absolwent.umcs.pl. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich.

Dzięki Karcie możecie naprawić swoje auto z naprawdę dużym rabatem. W ASO Honda przy ul. Roztocze na absolwentów UMCS czeka rabat na „robociznę” w wysokości 50%! Podobna oferta dotyczy ASO Skoda Żagiel. Promocja dotyczy napraw realizowanych w określonych godzinach (należy umówić się w serwisie, informując pracownika ASO o posiadaniu Karty). Rabaty motoryzacyjne czekają na Was również w ASO Renault Carrara i Ford Carrara – tu możecie liczyć na usługi tańsze o 10-20% w stosunku do standardowego cennika firmy. Absolwenci UMCS posiadający Volkswageny, Audi lub Skody otrzymają na usługi serwisowe zniżkę na poziomie od 10 do 30% w firmie Danelczyk. We wspomnianych stacjach obsługi pojazdów obowiązują również rabaty na zakup oryginalnych części samochodowych, ich wysokość szczegółowo podana została na stronie internetowej Programu.

Karta Absolwent UMCS umożliwia dokonanie przeglądu rejestracyjnego w wybranej stacji kontroli pojazdów firmy Speedcar w cenie standardowej, co uwarunkowane jest obowiązującymi przepisami, ale za to z zagwarantowanym upominkiem o większej wartości - alkomatem. Uczestnicy Programu mogą także ze zniżką w wysokości 12% skorzystać z kompleksowego serwisu szyb samochodowych Hanesco, obejmującego klejenie pęknięć lub przyciemnianie. Firma ta przyznała również absolwentom UMCS 12% rabatu na myjnię bezdotykową.

Absolwentom, którzy nie mają własnego samochodu, polecamy taksówkę „Ale Taxi” w najniższej cenie w mieście (rabat dla absolwentów UMCS jest taki sam, jak dla studentów – 1,67zł/km) lub wypożyczalnię aut CRH Żagiel ze zniżką 15% na wynajęcie samochodu. Tym, którzy jeszcze nie posiadają prawa jazdy, proponujemy zapisanie się na kurs do Ośrodka Szkolenia Kierowców Kulka z rabatem 10-20%.

Aby skorzystać z rabatów motoryzacyjnych w ramach Programu Absolwent UMCS, należy poinformować pracownika firmy będącej partnerem Programu o chęci skorzystania z oferty promocyjnej przy zamawianiu usługi oraz okazać kartę podpisaną czytelnie imieniem i nazwiskiem na jej rewersie.

 

 

    Aktualności

    Autor
    Anna Guzowska
    Data dodania
    29 sierpnia 2014