Ostatni dzień zgłoszeń do konkursu w ramach DI UMCS

Jeszcze tylko dzisiaj do północy można wysyłać zgłoszenia do konkursu na najbardziej umiędzynarodowionego pracownika, doktoranta i studenta UMCS! Udział w nim mogą wziąć pracownicy naukowo-dydaktyczni, doktoranci (uczestnicy studiów doktoranckich na 2, 3 lub 4 roku) oraz studenci (2 lub 3 roku studiów I stopnia, studiów II stopnia, a także 2–5 roku studiów jednolitych magisterskich).

Nagroda dla najbardziej umiędzynarodowionego pracownika naukowo-dydaktycznego, doktoranta i studenta UMCS jest wyróżnieniem przyznawanym jednorazowo w danym roku akademickim w kwocie 2 500 zł brutto  za osiągnięcia mające charakter międzynarodowy, wpływające na zwiększenie stopnia internacjonalizacji oraz międzynarodowy wizerunek Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas I Dnia Internacjonalizacji UMCS z Santander Universidades, który odbędzie się 25 listopada 2019 r. o godz. 12:00 w Auli ECOTECH-COMPLEX Centrum Analityczno-Programowego dla Zaawansowanych Technologii Przyjaznych Środowisku. Podczas uroczystości nastąpi symboliczne przekazanie nagród laureatom.

Może to właśnie Ty uzyskasz tytuł najbardziej umiędzynarodowionego pracownika, doktoranta lub studenta UMCS? Wykorzystaj szansę, aplikuj już dziś i wygraj nagrodę w wysokości 2 500 zł!

Koordynatorzy konkursu:

    Aktualności

    Data dodania
    20 listopada 2019