Komunikat UKW - spotkanie z kandydatami na rektora UMCS - informacje organizacyjne

Szanowni Państwo Elektorzy, Pracownicy, Studenci i Doktoranci UMCS,

Uczelniana Komisja Wyborcza uprzejmie informuje, że w dniu 16 czerwca br. o godz. 14.00 w Auli Uniwersyteckiej na Wydziale Prawa i Administracji odbędzie się spotkanie kandydatów na Rektora UMCS w kadencji 2020-2024 ze społecznością akademicką.

Ze względu na ograniczenia wynikające z wprowadzonego w kraju stanu epidemii, w Auli Uniwersyteckiej będzie mogło przebywać 100 osób. Grupę tę stanowić będą elektorzy, którzy w terminie do 14 czerwca br. zgłosili na adres mailowy Uczelnianej Komisji Wyborczej chęć uczestnictwa w spotkaniu.

Pozostali elektorzy oraz członkowie wspólnoty akademickiej UMCS będą mogli uczestniczyć w debacie w Aulach A i C na Wydziale Prawa i Administracji, gdzie będzie prowadzona transmisja spotkania. Z auli tych przewidziana jest również możliwość bezpośredniego zadawania pytań kandydatom (Uwaga: w Aulach A i C będzie mogło przebywać po około 60 osób).

Osoby uczestniczące w spotkaniu w Auli Uniwersyteckiej oraz Aulach A i C proszone są o przyjście, ze względów bezpieczeństwa, w maskach ochronnych lub przyłbicach oraz rękawicach ochronnych.

Pozostali członkowie wspólnoty akademickiej UMCS będą mogli śledzić spotkanie z kandydatami na Rektora UMCS za pośrednictwem uczelnianego kanału YouTube ze strony głównej Uczelni.

Uczelniana Komisja Wyborcza

    Ogłoszenia wyborcze

    Data dodania
    15 czerwca 2020