Komunikat dotyczący egzaminów Telc Angielski B2 i Rosyjski B2 zaplanownych na 25 kwietnia 2020 r.

mgr Kazimiera Siedlaczek

13.03.2020

Mamy zaplanowane dwa egzaminy Telc Angielski B2 i Rosyjski B2 na 25 kwietnia 2020 r.

Na chwilę obecną z powodu walki z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS - CoV - 2 nasza uczelnia, w tym Centrum Certyfikacji i Nauczania Języków Obcych, są zamknięte do 15 kwietnia 2020 r.

Jaki będzie rozwój sytuacji? Trudno powiedzieć. Z pewnością wznowimy naszą działalność kursowo-egzaminacyjną tylko w sytuacji, gdy będzie oficjalna zgoda władz uczelni na rozpoczęcie zajęć, kursów, egzaminów i gdy będzie to bezpieczne.

Być może będziemy musieli przełożyć wyżej wymienione egzaminy na np. maj, czerwiec lub wrzesień.

Zdajemy sobie sprawę, że niektórym z Państwa bardzo zależy na terminie kwietniowym i że jest to związane z postępowaniem kwalifikacyjnym na wyższy stopień zawodowy. Proszę dopytać się u swojego pracodawcy, czy w związku z zaistniałą sytuacją, uzyskacie Państwo zgodę na późniejsze dostarczenie certyfikatu językowego poświadczającego Wasze umiejętności językowe.

Postępując zgodnie z warunkami umowy, które nas obowiązują, powinniśmy zamawiać egzaminy na platformie online najpóźniej 23 marca i mieć udokumentowane wszystkie Państwa wpłaty (przesłane dowody wpłat do tego dnia). Wczoraj otrzymałam informację, że możliwe jest też zamówienie egzaminów drogą mailową, z krótszym okresem powiadomienia.

Prosimy na bieżąco sprawdzać informacje na naszej stronie.