Uwaga! W zakładce "Plany zajęć" opublikowany został plan zajęć dla wszystich roczników. Prosze zwrocic uwage na szczegolowe terminy zajec dla niektorych przedmiotow. 

 


 

Ciekawe! Wszystkim doktorantom, zwlaszcza rozpoczynajacym swoje studia, polecam ciekawy tekst "Zaczynasz studia doktoranckie? Jest pare rzeczy, ktore warto wiedziec" - https://stanislawkrawczyk.blogspot.com/2017/10/zaczynasz-studia-doktoranckie-jest.html

 


 Pieniądze dla doktorantów: co, gdzie i jak?

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przygotowało wykaz programów stypendialnych i konkursów grantowych, w których o środki na prowadzenie badań naukowych mogą ubiegać się doktoranci.

Na stronie MNiSW znalazły się oferty dla doktorantów z największych instytucji naukowych w Polsce: od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Narodowego Centrum Nauki, do Polskiej Akademii Nauk i Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Więcej informacji pod linkiem http://www.nauka.gov.pl/strumienie-finansowania-dla-doktorantow/ 

 


Doktorantów proszę o składanie wszelkich dokumentów w sekretariacie Instytutu Germanistyki i Lingwistyki Stosowanej (p. 516, Humanistyka). Bardzo proszę nie składać dokumentów w sekretariacie Zakładu Lingwistyki Stosowanej w Domu Studenta "Kronos". 


Uwaga! Proszę o składanie podań w celu uzyskania zwolnienia z zajęć z języka obcego nowożytnego lub zwolnienia z odbywania praktyk zawodowych w terminie umożliwiającym właściwą realizację tych zajęć. Podania składane po okresie, którego dotyczą (np. po zakończeniu danego semestru lub roku akademickiego), będą rozpatrywane NEGATYWNIE!