Wychowawca kolonijny (k/m)

Numer referencyjny
386/2019
Data dodania
14.03.2019
Data ważności
30.06.2019
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Hotelarstwo/Turystyka/Gastronomia
Miejsce pracy
Cała Polska
Nazwa Firmy
Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. zo.o.,

Jesteśmy liderem polskiego rynku turystyki młodzieżowej z dwudziestoletnim doświadczeniem.

Dane kontaktowe

e-mail praca@kompas.pl

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z o.o.

ul. Asesora 72,

80-119 Gdańsk

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie,
  • kreatywność.
Zakres zadań

Obowiązki:

  • opieka nad uczestnikami dzieci lub młodzież (grupa docelowa do wyboru),
  • realizacji programu obozu (zgodnego z wybrana tematyką),
  • animacja zajęć integracyjnych, rekreacyjnych, terenowych i sportowych,
  • transport dzieci na i z miejsca obozu.
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • umowa zlecenie,
  • zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW,
  • zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki,
  • praca w ciekawym zespole kadry,
  • szkolenie wewnętrzne kadry BTA Kompas.
Sposób aplikowania

Proszę o przesłanie CV na adres praca@kompas.pl