Trener na warsztatach dla uczniów (k/m)

Numer referencyjny
1151/2019
Data dodania
08.10.2019
Data ważności
31.10.2019
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Nauczanie/Szkolenia
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Centrum Dobrego Wychowania
Profil firmy

Ośrodek edukacyjny dla uczniów.

Dane kontaktowe

Motycz Leśny 51, 21-030 Motycz 15 km od Lublina

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Osoby zainteresowane pracą z dziećmi i młodzieżą, chętnie studenci i absolwenci kierunków psychologia, pedagogika, socjologia i pokrewne.

Zakres zadań

Prowadzenie warsztatów integracyjnych i edukacyjnych dla uczniów ze szkół podstawowych i średnich w ośrodku CDW w Motyczu Leśnym.

Oferowane warunki

Warunki pracy:

  • stawka godzinowa 14,70 -20,50/godz.;
  • umowa zlecenie;
  • praca w Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym (dojazd we własnym zakresie, do CDW kursuje autobus linii MPK).

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysłanie CV na adres dominika.zgnilec@cdw.edu.pl i wypełnienie ankiety, która umożliwi kontakt z Państwem (link: https://forms.gle/5rfid6QtfGSaUiwN6 )Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie opisane są warsztaty prowadzone w Centrum: www.cdw.edu.pl