Technolog (k/m)

Numer referencyjny
1176/2022
Data dodania
09.12.2022
Data ważności
31.01.2023
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Ochrona środowiska
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Deeplai P.S.A.

Jesteśmy zespołem stale uczących się entuzjastów sztucznej inteligencji. Aktualnie wdrażamy systemy dedykowane leśnictwu i gospodarce leśnej.

Deeplai P.S.A. Al. Kraśnicka 31 20-718 Lublin Polska tel. 817435109 e-mail: contact@deepla.com

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

- mile widziane osoby z wykształceniem wyższym z zakresu nauk przyrodniczych: Technologia Drewna, Leśnictwo, Ochrona Środowiska i pokrewne lub osoby w trakcie studiów
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- samodzielność w działaniu, umiejętność współpracy
- chęć zdobywania nowych doświadczeń

Zakres zadań

- wdrażanie nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań w leśnictwie
- nadzór nad certyfikacją wyrobów
- praca z nowoczesnymi technologiami
- aktywne uczestnictwo w tworzeniu koncepcji i projektów
- współpraca z innymi zespołami - delegacje krajowe i zagraniczne

Oferowane warunki

- stabilne, długoterminowe zatrudnienie: Umowa o Pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie spójne z prezentowanymi umiejętnościami
- ciekawe projekty oparte na nowoczesnych technologiach i narzędziach
- samodzielne stanowisko pracy w zgranym zespole - możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
- innowacyjne wyzwania
- opieka medyczna, Multisport, spotkania integracyjne, itd.

Prosimy o składanie aplikacji poprzez wysłanie e-maila z CV na adres contact@deeplai.com .

Uwagi

Prosimy o dodanie klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym dokumencie w celu realizacji procesu rekrutacji przez Deeplai P.S.A., Al. Kraśnicka 31, 20-718 Lublin, na podstawie ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000) oraz w porozumieniu z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Deeplai P.S.A. z siedzibą w Lublinie, Al. Kraśnicka 31, 20-718 Lublin, wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. W każdej chwili możesz zażądać usunięcia lub zmiany danych, wysyłając wiadomość e-mail na adres contact@deeplai.com .