Technik Laboratoryjny (k/m)

Numer referencyjny
623/2020
Data dodania
16.09.2020
Data ważności
30.09.2020
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Biotechnologie/Chemia
Inżynieria/Branże techniczne
Nauka/Badania
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Varroc Lighting Systems Sp. z o.o.

Varroc Lighting Systems to czołowy producent systemów oświetlenia zewnętrznego następnej generacji oraz elektroniki sterującej pojazdem dla przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy kluczowym członkiem grupy producentów komponentów samochodowych w Grupie Varroc. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i pracy w nowoczesnym i czystym środowisku z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii.

Dane kontaktowe

CV proszę przesłać na adres: bokon@varroclighting.com

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Wykształcenie z obszaru optyki / fotometrii / fizyki / chemii / elektryki / elektroniki / inżynierii materiałowej i podobne;
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz pisanie raportów;
  • Umiejętność korzystania z dokumentów normatywnych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium;
  • Gotowość do wyjazdów szkoleniowych;
  • Przestrzeganie procedur i standardów bezpiecznej pracy.
Zakres zadań
  • Przeprowadzanie badań zgodnie ze specyfikacją oraz podaną metodologią;
  • Ocena wyników badań zgodnie z wymaganiami klienta;
  • Przygotowywanie raportów z badań w języku angielskim;
  • Obsługa urządzeń pomiarowych;
  • Opieka nad stanowiskiem pracy.
Oferowane warunki
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat;
  • Udział w projekcie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego z poziomu greenfield;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Multikafeterię Benefit Systems i inne świadczenia;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji;
  • Szkolenia wprowadzające, podnoszące kwalifikacje;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: bokon@varroclighting.com