Stażysta(tka) - marketing / eCommerce (staż płatny)

Numer referencyjny
822/2022
Data dodania
05.08.2022
Data ważności
21.08.2022
Rodzaj oferty
Praca stała, Staż, Praktyka płatna
Branża
Marketing/Reklama/PR
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Blisspoint.space Sp. z o.o.
Profil firmy

Blisspoint.space zajmuje się trzema obszarami
• eCommerce i wsparciem marketingowym marek
• Technologią
• Logistyką dla eCommerce

Jesteśmy zespołem, który z pasją pomaga wiodącym markom w efektywnej komunikacji w Internecie, która przekłada się wzrost sprzedaży w eCommerce. Pracujemy z ponad 40 międzynarodowymi markami.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• Zainteresowanie marketingiem
• Znajomość podstawowych narzędzi Office: Word, Power Point, Excel, teams
• Pozytywne podejście do wykonywanych zadań, zaradność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• Proaktywność
• Umiejętność samodzielnego planowania pracy i ustalania priorytetów
• Znajomość mediów społecznościowych
• Wykształcenie w obszarze marketingu, psychologii lub socjologii lub wykształcenie inżynierskie będzie dodatkowym atutem
• Biegłe posługiwanie się Google w znajdowaniu rozwiązań

Zakres zadań

• Współpraca z grafikami przy Tworzeniu materiałów, tworzenie briefów, koncepcji, weryfikacja wykonanych prac oraz zlecania poprawek
• Współpraca z działami marketingu po stronie klienta
• Tworzenie koncepcji kampanii i działań marketingowych
• Analiza wyników kampanii i wyciąganie wniosków, które wdrożysz przy kolejnej kampanii
• Tworzenie produktów i kampanii na wybranych platformach sprzedażowych
• Tworzenie raportów oraz prezentacji
• Tworzenie ofert na wybranych platformach eCommerce oraz dbanie o ich aktualność oraz wygląd

Umowa zlecenie, 3 500-4 000 zł brutto/ cały etat, minimum ¾ i dostępność w dni robocze (w niektóre dni może być o ograniczonym zakresie ale potrzebna jest jakaś dostępność w każdy z dni, ponieważ będziesz pracować z klientami). Możliwość pracy 100% zdalnej.