Specjalista/tka ds. obsługi klienta w języku francuskim i angielskim

Numer referencyjny
358/2021
Data dodania
29.04.2021
Data ważności
29.05.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Obsługa klienta
Miejsce pracy
Cała Polska
Nazwa Firmy
Concentrix CVG International Sp. z o.o.
Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Biegła znajomość języka francuskiego (na poziomie C1)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Umiejętność szybkiego pisania na komputerze

  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi

  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta

  • Pozytywne nastawienie do pracy

  • Szybkość reagowania

Zakres zadań
  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących w języku francuskim oraz angielskim

  • Obsługa aplikacji

  • Rejestracja zgłoszeń od klientów i budowanie z nimi właściwych relacji

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń

  • Wprowadzanie danych do sytemu

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów

Oferowane warunki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do 5500 zł brutto)

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Płatne szkolenie przygotowujące do pracy

  • Elastyczny grafik (obsługujemy naszych Klientów 24/7)

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Bogaty pakiet socjalny (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna)

  • Praca w młodym i szybko rozwijającym się zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne