Specjalista/ka ds. zakupów operacyjnych z j. angielskim

Numer referencyjny
510/2020
Data dodania
22.07.2020
Data ważności
13.08.2020
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Zakupy/Zamówienia
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.

W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe.Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Profil:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym skuteczną komunikację w mowie i piśmie;
  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • inicjatywa i dynamika w działaniu;
  • odpowiedzialność i samodzielność.
Zakres zadań

Twoje zadania:

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez terminowe zaopatrzenie w materiały;
  • ścisła współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi oraz z centralą w Niemczech;
  • wdrażanie pomysłów optymalizujących proces przepływu materiałów i poziom zapasów magazynowych;
  • szukanie rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów;
  • organizacja transportów międzynarodowych,
  • współpraca z firmami przewozowymi oraz agencjami celnymi w zakresie importu materiałów.
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych;
  • ambitne i odpowiedzialne zadania;
  • konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę;
  • profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy;
  • bardzo dobre warunki pracy.

CV prosimy wysyłać poprzez Portal Pracy Roto na stronie www.roto.pl ,

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Rekruterem 81 8550351