Specjalista/ka ds. zakupów

Numer referencyjny
622/2020
Data dodania
15.09.2020
Data ważności
31.10.2020
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Biotechnologie/Chemia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Centro-chem sp. z o.o. sp. k.

Prowadzimy sprzedaż surowców chemicznych dla przemysłu w Polsce i na świecie. Dysponujemy własną flotą samochodów ciężarowych i dwoma centrami logistycznymi (Turka k. Lublina oraz Gdańsk. )

Dane kontaktowe

Centro-chem sp. z o.o. sp.k.

Anita Nastulak nr tel.: +48 601 636 610

e-mail: rekrutacja@centro-chem.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Aplikuj, jeśli:

  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym.
  • Znasz język rosyjski – mile widziany.
  • Jesteś przekonujący, umiesz negocjować.
  • -Łatwo nawiązujesz kontakty, potrafisz je utrzymać i stale dbać o wysoką jakość relacji.
  • Jesteś zaangażowany i konsekwentny.
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Masz doświadczenie w pracy z klientami.
  • Zawsze szukasz najlepszej okazji.
  • Chcesz pracy na stałe.
  • Jeśli masz wiedzę dotyczącą zagadnień związanych z chemią - będzie to Twoim dodatkowym atutem.
Zakres zadań

Jako specjalista ds. zakupu będziesz:

  • Budować długotrwałe i pozytywne relacje biznesowe.
  • Negocjować ceny i warunki zakupowe.
  • Realizować zamówienia oraz pilnować terminów dostaw.
  • Negocjować warunki współpracy z kontrahentami.
  • Kreować dobry wizerunek firmy.
  • Monitorować rynek dostawców i tendencji cenowych.
Oferowane warunki

Co oferujemy w zamian?

  • Pracę w stabilnej firmie obecnej na rynku od 20 lat, która wciąż się rozwija.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią zależną od wyników pracy – żeby Twoja dobra praca przekładała się na dobre życie.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej – żebyś czuł się bezpiecznie i mógł zadbać o zdrowie.
  • Program wdrożenia pracownika – żebyś szybko się zaaklimatyzował.
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia – żebyś zarabiał coraz więcej.
  • Dobre towarzystwo i atmosferę życzliwości, dzięki którym chce się wstawać do pracy.