Specjalista/ka ds. Social Media z językiem włoskim

Numer referencyjny
385/2019
Data dodania
14.03.2019
Data ważności
31.03.2019
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Marketing/Reklama/PR
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Moony Lab

Moony Lab to firma ze świeżym spojrzeniem na fotografię i wywoływanie zdjęć. Dzięki aplikacji mobilnej i stronie www nasi klienci tworzą swoje własne albumy, magnesy i klasyczne zdjęcia bez wychodzenia z domu. Produkty Moony Lab są znane na całym świecie, dlatego poszukujemy młodej, ambitnej i zaangażowanej osoby, która zechce dołączyć do naszego zespołu i wesprzeć działania w social media skierowane do klientów zagranicznych (włosko-języcznych).

Dane kontaktowe

Moony Lab sp. z o.o.

ul. Mełgiewska 76c,

20-234 Lublin

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Jakich osób szukamy:

  • absolwentów filologii romańskiej/włoskiej (jeśli studiujesz inny kierunek ale potrafisz bez problemu dogadać się po włosku też możesz się zgłosić),
  • pełnych zaangażowania i chęci rozwoju nowego obszaru naszej działalności,
  • dobrze odnajdujących się w mediach społecznościowych,
  • znających język włoski w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie,
  • odważnych i nie bojących się wyzwań (będziesz odpowiedzialny za kreowanie wizerunku Moony Lab i od Ciebie będzie zależeć z kim i w jaki sposób będziemy współpracować),
  • mających głowę pełną pomysłów.
Zakres zadań

Czym będziesz się zajmował w Moony Lab:

  • współtworzenie polityki reklamowej (Facebook, Instagram, Snapchat, blogi, Pinterest),
  • wyszukiwanie oraz tworzenie unikatowego contentu,
  • opracowywanie materiałów informacyjnych i reklamowych,
  • wyszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych,
  • monitorowanie trendów rynkowych,
  • kontakt mailowy z klientem.
Oferowane warunki

Jakie są plusy pracy w Moony Lab:

  • młody i energiczny zespół,
  • duża swoboda w planowaniu działań w obszarze, za jaki będziesz odpowiedzialny,
  • luźna i przyjacielska atmosfera,
  • jesteśmy otwarci na rozwiązania jakie zaproponujesz,
  • będziesz mieć realny wpływ na rozwój naszej działalności.

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: pawel@moonylab.com lub houston@moonylab.com (w tytule prosimy o wpisywanie stanowiska, na które aplikujesz).

Uwagi

Prosimy o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.