Specjalista/ka ds. marketingu

Numer referencyjny
457/2020
Data dodania
25.06.2020
Data ważności
12.07.2020
Rodzaj oferty
Staż
Branża
Inne
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Paweł Baryluk TOTCHEM
Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność.
  • Kreatywność.
  • Asertywność.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
  • Prawo jazdy, kat. B – warunek konieczny.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, znajdowania rozwiązań w sytuacjach problematycznych.
  • Mile widziana wiedza z zakresu systemów jakości (obszar ISO, GMP+, HACCP) oraz systemów zrównoważonego rozwoju.
Zakres zadań
  • Kontakt z Klientami firmy.
  • Sporządzanie i przedstawianie Klientom ofert współpracy.
  • Sporządzanie i przesyłanie Klientom umów współpracy.
  • Obsługa obiegu dokumentów w firmie.
  • Kontrola terminów wykonywanych usług.
  • Prowadzenie profili, blogów, stron i prezentacji pracodawcy w mediach społecznościowych, portalach konferencyjnych, przygotowywanie i publikowanie materiałów, edycja i aktualizacja treści na stronach www.

Oferujemy pracę w rozwijającej się firmie świadczącej usługi w zakresie ochrony środowiska oraz systemów jakości, dającej możliwość rozwoju osobistego i zdobywania dodatkowych, cennych kwalifikacji zawodowych. Możliwość dalszego zatrudnienia po odbytym stażu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do 12 lipca 2020 roku na adres: praca@totchem.pl .

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uwagi

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.