Specjalista/ka ds. finansowo-administracyjnych

Numer referencyjny
1289/2019
Data dodania
14.11.2019
Data ważności
31.01.2020
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Administracja
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
FINANTEQ S.A.

Dynamicznie rozwijająca się polska firma high-tech eLeader, posiadająca wdrożenia w ponad 80 krajach świata, pionier na rynku aplikacji mobilnych, laureat konkursów i rankingów branżowych w Polsce i na świecie (Deloitte Fast Technology, Red Herring Top 100, Juniper Research, Gartner), o swobodnej kulturze organizacyjnej.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Dołącz do nas jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znasz zasady rachunkowości i przepisy podatkowe;
  • posługujesz się programem Ms Excel w stopniu bardzo dobrym;
  • posiadasz zdolności analityczne;
  • praca w zespole nie stanowi dla Ciebie problemu;
  • jesteś osobą obowiązkową i cechujesz się bardzo dobrą organizacją czasu pracy;
  • potrafisz właściwie ustalać priorytety.

Mile widziane:

  • znajomość programów Płatnik, Subiekt, Gratyfikant;
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej i rachunku kosztów;
  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń i/lub prowadzeniu spraw kadrowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
Zakres zadań

Oferujemy Ci miejsce, w którym będziesz zajmować się:

  • wsparciem bieżącej obsługi finansowo-księgowej Spółki;
  • rozliczaniem wynagrodzeń i obsługą kadrową pracowników;
  • rozliczaniem podróży służbowych, prowadzeniem kasy;
  • weryfikacją i dekretowaniem dokumentów księgowych;
  • monitorowaniem płatności;
  • współpracą z Biurem Rachunkowym.
Oferowane warunki

Mamy dla Ciebie również:

  • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od posiadanych umiejętności i formy zatrudnienia;
  • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole;
  • współfinansowanie programu MultiSport, prywatnej opieki medycznej;
  • a także imprezy firmowe.
Sposób aplikowania
Uwagi

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów obecnej (i przyszłych)* rekrutacji prowadzonych przez eLeader Sp. z o.o. i Finanteq SA z siedzibą w Lublinie 20-701, ul. Nałęczowska 16”