Specjalista/ka BOK

Numer referencyjny
656/2019
Data dodania
15.05.2019
Data ważności
31.05.2019
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Administracja
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
SJO

ProfiLingua istnieje ponad 25 lat. W tym czasie pomogliśmy tysiącom Kursantów, wspierając ich pasję i rozwój. Wieloletnie doświadczenie przekłada się również na skuteczność – nasi Słuchacze osiągają 95%–100% zdawalności na egzaminach.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Dyspozycyjność.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Otwartość, zaangażowanie i pozytywne podejście do działania.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność.
  • Zdolności analityczne oraz logicznego myślenia.
  • Zorientowanie na realizację wyznaczonych celów.
Zakres zadań
  • Telefoniczna i osobista prezentacja oferty.
  • Bieżąca obsługa klientów Szkoły.
  • Podejmowanie działań na bazie danych.
  • Udział w akcjach promocyjno-reklamowych szkoły.
  • Obsługa stoisk promocyjnych.
  • Wsparcie zespołów call center w realizacji celów sprzedażowych.
Oferowane warunki
  • Umowa o pracę.
  • Pakiet szkoleń.
  • Rabaty na kursy językowe.
  • Miłą atmosferę współpracy.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Sposób aplikowania

Proszę o przesłanie cv na adres lublin@profilingua.pl .