Specjalista/ka

Numer referencyjny
923/2019
Data dodania
12.08.2019
Data ważności
30.09.2019
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Finanse/Ekonomia
Prawo
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Idea Bank S.A.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: emilia.kracinska@ideabank.pl

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Dyspozycyjność minimum 30 godzin w tygodniu,
  • Status Studenta będzie dodatkowy atutem,
  • Poczucie humoru i gotowość do zawierania nowych znajomości :),
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
Zakres zadań
  • Weryfikacja i uzupełnienie braków sądowych,
  • Pomoc w przygotowywaniu pozwów, kompletowanie niezbędnej dokumentacji,
  • Weryfikacja poprawności danych w systemach windykacyjnych,
  • Wsparcie Zespołu Obsługi Korespondencji poprzez przygotowanie i wysyłkę korespondencji.
Oferowane warunki
  • Wynagrodzenie w wysokości 14,70 złotych brutto/godzinę,
  • Zatrudnienie na okres 4 miesięcy na podstawie umowy zlecenie,
  • Możliwość zdobycia wiedzy odnośnie działania instytucji finansowej oraz z obszaru windykacji,
  • Dobrą lokalizację Biura – Centrum Lublina.